CBS Tabanlı İş Uygulamaları

CBS destekli iş uygulamaları işinizi daha kolay yönetmek, analiz etmek ve oluşan bilgileri coğrafi referanslı olarak her türlü platformdan (web, mobil) göstermek için tasarlanmıştır. CBS bize görüntülemek soruyu anlamak yorumlamak ve haritalar, küreler, raporlar ve grafikler şeklinde ilişkiler, desen ve eğilimleri ortaya koyar ve bunu dünya üzerinde görüntülememizi sağlar. CBS sorunları anlamak, çözüm bulmak ve bir şekilde verilere bakarak hızla anlaşılmış ve kolay paylaşılan bir altyapı oluşturmaya yardımcı olur!

ÇözümTR CBS Destekli İş Uygulamaları Üretirken Nasıl Çalışır?
Sizin için en uygun çözümü bulmak için 5 aşamalı bir çalışma yürütmekteyiz.
Soruyoruz..
Sorunu tespit etmek için sorular soruyoruz. Neyi çözmeye ya da analiz etmeye çalışıyoruz, sorun varsa nerede bulunur? Sorunu çerçeveleyerek iş listesini tanımlıyoruz.
Analiz Ediyoruz..
Sorunu tanımladıkdan sonra en uygun çözümleri araştırıyoruz. Çözüm metodolojimiz hızlı ve uygulanabilir çalışmaları kapsamaktadır. Sonra projeyi geliştirmek için gerekli verileri oluşturuyoruz. Veri türü ve veri toplama ve analiz yapma yöntemlerinizi doğrudan yardımcı olarak projenin coğrafi kapsamını belirliyoruz.
Geliştiriyoruz..
En güncel yazılım teknolojileri ile kodlama süreçlerimizi başlatıyoruz. Coğrafi analiz CBS'nin temel gücüdür. Raporlama ve analiz gücünüzü arttıracak araçlar geliştiriyoruz. Kolay kullanılan, kişiselleştirilebilen yeni nesil arayüz ve tasarım standartları uyguluyoruz. Yazılım geliştirme sürecindeki proje tecrübemiz size ihtiyacınız olan mutlu çözümler sunmamızı sağlıyor.
Yayınlıyoruz..
Çalışmalarımızı hızlı şekilde kullanıcı deneyimine sunuyoruz. Kullanıcı geri dönüşlerini hızlı şekilde alarak yeni versiyonları yayınlamaya devam ediyoruz..
Destekliyoruz..
İşimiz yeni başlıyor.. Biliyoruz ki; bir sistemin başarısı, onun arkasındaki yardım ve destek süreçlerine bağlıdır. Bu yüzden ihtiyacınız olduğu sürece heran yanınızdayız ve sistemimizi sürekli olarak teknolojik güncellemelerle ayakta tutmaktayız. Siz yorulsanız da biz yorulmayacağız, çünkü enerjimiz sizin memnuniyetiniz..

|Profesyonel Çözümler..

Back to Top